System CLICK

CLICK SYSTEM  POSTAW NA INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA

Nowatorski INTELIGENTNY system mocowań, dzięki któremu zaoszczędzisz MIEJSCE, czas i WIELE ENERGII. Teraz już nie musisz do każdego ze sprzętów KUPOWAĆ osobnego drążka. Jeden pasuje do wszystkich!

W nowocześnie urządzonym mieszkaniu musi się znaleźć miejsce na wszelkie sprzęty potrzbne do utrzymania porządku. Są one niezbędne, zwłaszcza dla osób, które np. lubią gotować – to właśnie sprzątanie kuchni po „seansie gotowania” zajmuje najwięcej czasu. Wszystkie szczotki, zmiotki, mopy, czy gąbki i ściereczki zajmują mnóstwo miejsca, a ich ciągłe wyjmowanie i chowanie to prawdziwa strata czasu. Na pewno warto więc rozważyć znacznie wygodniejsze i nowocześniejsze rozwiązanie, jakim jest CLICK SYSTEM opracowany przez firmę LEIFHEIT.
 
Jest to unikalny system mocowań, dzięki któremu można znacznie ograniczyć liczbę sprzętów i jednocześnie zaoszczędzić czas. 
System Click cechuje się wyjątkową funkcjonalnością oraz łatwością użytkowania. Każdy z drążków pasuje do każdej końcówki czyszczącej, więc można dowolnie zestawiać najbardziej optymalne układy. Wystarczy jedno kliknięcie i zamiast mopa mamy odkurzacz ręczny, a mocując go do drążka teleskopowego możemy z łatwością umyć okna dachowe. Wybór akcesoriów z Systemem Click jest ogromny i stale się powiększa. Obecnie można wybierać spośród aż 20 różnych końcówek, wśród których znajduje się m.in. myjka 3w1, czy magnetyczna zmiotka do kurzu. Mocowanie jest kompatybilne z różnego rodzaju zmiotkami, myjkami i innym sprzętem. Ponadto w ofercie są różne drążki między innymi teleskopowy, który jest idealny do czyszczenia wyższej położonych powierzchni. Doskonale sprawdzają się również drążki z przegubem, które pozwalają dotrzeć do miejsc trudno dostępnych. 
 
Przekonaj się, że takie nowoczesne rozwiązanie jest idealnie dla Ciebie i twojego mieszkania. Dzięki Systemowi Click zyskasz nie tylko więcej przestrzeni, ale i czasu. Szybkie „click” i już masz w dłoni niezbędny sprzęt i to bez szukania po szafkach, czy denerwowania się, że coś jest nie tam, gdzie być powinno. Korzystając z Systemu Click nie tylko zyskasz więcej czasu na swoje pasje, ale też zaimponujesz wszystkim perfekcyjnie czystym mieszkaniem.
 

Kontakt ze sklepem