Reklamacje i zwroty

REKLAMACJE I ZWROTY

 

Wszystkie produkty marki Leifheit i Soehnle objęte są gwarancją producenta. Okres trwania gwarancji jest indywidualny dla każdego produktu i wyszczególniony jest w karcie gwarancyjnej, lub w opsie produktu na stronach sklepu. Zazwyczaj okres trwania gwarancji nie jest krótszy niż 2 lata.

Wszystkie reklamacje rozpatrywane sę indywidualnie i zawsze z najwyższą dbałością o klienta.

Towar zakupiony w naszym sklepie można zwrócić w ciągu 14 dni od daty dostarczenia towaru bez podania przyczyny, powinny zostać spełnione poniższe warunki:

  • towar jest oryginalny i nie nosi śladów użytkowania

  • zwracający posiada paragon lub fakturę VAT

  • zwracany produkt posiada oryginalne opakowanie, które nie zostało zniszczone 

Jest wskazane jednak, aby w miarę możliwości zwracana rzecz była zapakowana w oryginalne pudełko. Należy bowiem pamiętać, że konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy, jeżeli korzystał z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jej charakteru, cech i funkcjonowania.

Ponadto należy mieć na uwadze, że w określonych przypadkach użytkowanie produktu uniemożliwia odstąpienie od umowy na odległość. Dotyczy to rzeczy związanych ze zdrowiem lub higieną (nakładki,myjki,ściereczki itp.).

Adres dla reklamacji i zwrotów:

                   Salon Leifheit                

       ul. Świdnicka 25
  40-711 Katowice-Ligota

Mogą Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, znajdującego się na tej stronie, nie jest to jednak obowiązkowe.
 
 
 
 

Kontakt ze sklepem